| nimicitorul a întrebat:

Salut este bun telefonul Huawei ascend y300 pentru jocuri, ruleaza bine?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu prea stiu multe despre acesta marc, uite niste pareri de la persoane care detin acest telefon: http://forum.softpedia.com/topic/926594-huawei-ascend-y300/

bafta!

| Niku9 a răspuns:

Merg jocurile destul de bine cum ar fi gta3 e foarte bun pentru ce pret are

| nimicitorul explică (pentru Niku9):

Auzi da pot sa imi fac eu de aia cu aplicatii ca ai vazut ca nu are in partea de jos a ecranului ca la orice telefon are direct pe ecran si pot sa imi iau teme de pe net in care sa se schimbe iconitele?