| maphiotul a întrebat:

Salut
Este ceva chestie pentru Samsung cum e shazam-ul la iphone care sa recunoasca melodii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Shazamul e o aplicație pe care o găsești și în google play

| maphiotul explică (pentru suntserios):

Pai am crezut ca e dedicata pentru iphone
Mersii

Răspuns utilizator avertizat
| maphiotul explică (pentru DracuIa):

Pai nu am auzit niciodata sa fie la Samsung laughing

Răspuns utilizator avertizat
| maphiotul explică (pentru DracuIa):

Si tu traiesti in sicriu

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, shazam-ul

| Brizbriz a răspuns:

Shazam e si pe Android, eu il am de ani buniwinking
https://play.google.com/store/search?q=shazam&c=apps
vezi ca are si widget, adica poti sa pui un buton pe home screen si intra automat in listen, nu trebuie sa mai stai, sa deschizi aplicatia si apoi pana apesi pe listen sa se termine melodia

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Multumesc,sper ca nu te superi dar o sa dau funda la suntserios pentru ca a raspuns primul.desi raspunsul tau e mai complex in esenta e cam acelasi treaba happy

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Oricum fii pe faza ca pun acum alta intrebare poate stii raspunsul laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru maphiotul):

"acum 2 minute | maphiotul explică (pentru Brizbriz):
Multumesc, sper ca nu te superi dar o sa dau funda la suntserios pentru ca a raspuns primul"

nu vanez funde, chiar daca uneori ma distreaza sa termin raspunsul cu "funda?"winking

| maphiotul explică (pentru Brizbriz):

Pai nu stiu exact cum se acorda funda
Eu consider ca in functie de cat de bun e raspunsul si de rapiditate, sau?
Cateodata e greu de ales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi si Google-ul(aplicatia), deschizi aplicatia, selectezi microfonul si ai optiunea search song.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant, nu stiam
am testat, chiar merge
merciwinking

| suntincopacudeafara a răspuns:

Shazam merge si pe Samsung