| Benyamin173 a întrebat:

Este compatibil Samsung dex station ul cu s10?

2 răspunsuri:
| LORDOFDRINK a răspuns:

Orice versiune de dex e compatibila cu s10 si prima versiune lansata cu s8-ul e compatibila. Acum nici nu mai ai nevoie de dex, ai nevoie doar de un usb-c la hdmi. Dex-ul iti ofera doar hdmi, usb-uri pentru mouse si tastatura

| Benyamin173 explică (pentru LORDOFDRINK):

Multumesc,am auzit ca se poate doar cu tipe c to hdmi dar ma intereseaza station ul si pentru charging, dar ambele modele sunt compatibile cu s10 ca stiu ca sunt 2, unul care are si lan(acela in care sta telefonul vertical) si cealalt mai nou facut pentru s9 s9 plus