| AliLina2 a întrebat:

Salut,este vreo aplicație pentru a câștiga MB gratuit la Orange? Am abonament dar am 2 Gb și as mai vrea ceva extra..Multumesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista vreo aplicatie pentru a mai baga mb de internet moca. Ar fi culmea nu? Daca vrei, intri in contul tau Orange si iti mai bagi inca cati giga de internet vrei.Cu taxa bineinteles.Sau poti opta, daca ai telefon cu dual sim sa mai faci un abonament la o cartela de internet care, dupa cate am inteles, se da dublu trafic. La un abonament de internet cu 2 giga o sa ai 4.

| AliLina2 explică:

Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!

| CosmynGană a răspuns:

Salut! Exista doar, si doar in Orange aplicatia My hearbeats dar nu stiu daca m-ai exista in play store asa ca cauta pe net! SPER CA TE-AM AJUTAT!

| Rafael_Alin_1995 a răspuns:

El se refera la internet, nu la memoria de stocare laughing) Din ce stiu eu, nu este la abonament, doar la cartela. Daca aveai cartela puteai foarte usori sa primesti cate 500 de mb pe saptamana.

| ema2007543 a răspuns:

Pai cumparati un card de memorie si o sa ai mai multi GB

| RotaruNicolaie a răspuns:

Vreau 20 gb