| shacoAP a întrebat:

Este vreun program sau vreo aplicatie care sa ma ajute sa transfer pozele,videourile, mesaje, date, etc de pe Android ca apoi sa pot da restore pe iPhone? Maine imi voi achizitiona un iPhone second-hand si nu vreau sa pierd datele de pe acest telefon. P.S. telefonul actual il dau la schimb

Răspuns Câştigător
| elena97890 a răspuns:

Cu aplicatia smart switch de la Samsung, daca iphone.ul are varianta ios de la 5 in sus

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Blutooh transfer ceva de veni, pe magazin play

| Geitigy a răspuns:

Uite aici un site care te-ar putea ajuta, spor! happy https://mobiletrans.wondershare.net/......biletrans/