| Rony56 a întrebat:

Eu am hotarat sa imi cumpar un telefon Orange Zali Black. Vreau sa stiu si eu cat de bun este, din cate am auzit stiu ca e bun, dar vreau alte detalii, si nu te pe site-ul Orange.
Vreau sa stiu daca se misca rapid, SI CE VERSIUNE ARE ANDROID-UL.
PE EL AR MERGE TEMPLE RUN SAU MINECRAFT PE? SI ALTE JOCURI NOI?

2 răspunsuri:
| RazaDS a răspuns:

Avand in vedere ca are 512 MB ram nu se misca exact ca un S3. Se misca destul de bine spre multumitor. Cat despre Android, ruleaza versiunea Android Jelly Bean (4.1.2). Probabil se upgradeaza la 4.2.2. Eu am Sony Xperia J si are aceleasi piese, Temple RUn merge perfect, sacadeaza foarte rar, cat despre minecraft, se mai blocheaza cate 1 sec 2 si dupa isi revine.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Rony56 explică (pentru RazaDS):

Mersi. dar de fapt am auzit de Samsung galaxy young si toate merg bine. oricum multumesc big grin Samsung galaxy young mi-am luat :d