| andreispeed77 a întrebat:

Eu am un Samsung s5230 la care nu ii mai merge touchscreen-ul, se poate sa il fac sa mearga sau trebuie sa ma duc la un service? Si cam cat ar costa?

5 răspunsuri:
| ionut2424 a răspuns:

Salut! am si eu, un telefon ca al tau, il am de aproape 2 ani.si la mine merge greu touchscreen-ul, sunt cam panarame ca telefon, depinde de service.dar nu merge deloc?

| andreispeed77 explică (pentru ionut2424):

Nu, deloc adica sa vede dar nu merge sa intru in meniu, doar tastele merg

| ionut2424 a răspuns (pentru andreispeed77):

Sunt varza s5230 si al meu e la fel, eu il tin doar de vorbit, eu cand apas pe touch, in loc sa se deschida un anumit meniu, se deschide doua, trei.parerea mea,vezi daca se merita sa il repari si daca ai posibilitatea sa iti iei altul, ar fi mai bine, daca erai aproape de mine, eu ti-l dadeam gratis, eu nu am ce face cu el.bafta

| andreispeed77 explică (pentru ionut2424):

Sincer eu mai am si un Nokia 5230 care are si ala probleme rolling on the floor face dungi ecranul cand il deblochez si e rece afara (adica ecranul e rece)

| ionut2424 a răspuns (pentru andreispeed77):

Inainte eram fan, Nokia, acum imi plac Samsung galaxy, am avut unul si sunt super telefoane, nu mai sunt pasionat de telefoane ca in trecut.