| crystall21 a întrebat:

Salut
Eu am un telefon Samsung Galaxy GT I-5800, si cand descarc un live wallpaper din market sau net nu pot sa il aplic. Adica in meniul "Wallpapers" nu am categoria cu Live Wallpapers. am cautat pe net si am gasit o metoda. Trebuie sa dau un fel de "root" la telefon ca sa inscriu acest Live Wallpaper. Nu am inteles nimic ce si cum trebuie de facut. Era un video dar nu imi iesea ca acolo... As dori un tutorial in ROMANA sau un video mai clar cum si ce trebuie sa fac.

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Daca tii pe ecran de pornire apasat nu iti apare ceva? cu fundal? daca nu iti apare imagini de fundal live nu merge orice ai face