| Bloock a întrebat:

Salut, eu in telefon am o cartela Vodafone cu abonament de minute fara net si vreau sa mai cumpar unul pentru net. Ce sa aleg Vodafone sau telekom? Care are cartela cu net mai bun?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Digi. E și cel mai ieftin.

| Bloock explică (pentru mihai69):

Cartela nu abonament

| mihai69 a răspuns (pentru Bloock):

Au și cartele.

| Wr3nch a răspuns (pentru mihai69):

Au da pe cartela pupi 6GB de trafic. Eu consum atata in 2 zile laughing)

| Wr3nch a răspuns (pentru Bloock):

Au telekom o optiune cu net nelimitat la 6 euro, cica Youtube si doar Youtube merge in 480p.

| Salontanul a răspuns (pentru Bloock):

Serios? Si abonamentul pe ce se da? Pe paine? Sau tot pe cartela. Oricum mihai69 n-a spus nimic de de abonament! El a spus de cartela cu internet de la DIGI (prepay) care are si minute si SMS-uri. Este ieftina si buna. La urma urmei poti sa faci si abonament. Si el este ieftin si bun.

| JicaContra a răspuns:

Pune mana pe tembelephon si da telefon la ambii si spune-le ce vrei si sa iti faca oferta mai buna decat ailaltiwinking

insa, din experienta mea, as merge pe Vodafone, au cel mai bun semnal din tara SI am un prieten cu o cartela cu jdemii de giga de net care se mostenesc de la o luna la alta, asta bate pana si gigi care NU fac asta!

| Pati2500c a răspuns:

Am o colega care e la Vodafone si nu are semnal mereu, se pierde uneori. Eu sunt la Telekom nu am avut probleme pana acum merge super. Digi nu recomand deloc, a avut mama nu avea semnal nici in casa nici afara, netul merge groaznic la digi

| Bloock explică:

Dar ma refer ca vreau o cartela reincarcabila, sunt minor si nu imi pot face abonament(si ai mei nu imi fac) si la Vodafone la 5 euro am vazut 30. 000mb de net

| RobertMoto18 a răspuns:

Vodafone