| Esc2017 a întrebat:

Exista vreo sansa sa imi pot recupera mesajele de pe Whats App de acum 2, 3 ani?
Mi-am schimbat telefonul de 2 ori, am pierdut tot. Mi-am pastrat acelasi numar de telefon in schimb.
Nu am salvat nimic pe google drive sau unde naiba se salveazălaughing)
Deci, am vreo sansa, vreo aplicatie cu care sa pot avea acces la mesaje mai vechi sterse/pierdute?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu mai ai ce să faci.

| SoCristian18 a răspuns:

Salut,daca nu ai facut back-up nu prea mai ai cum sa vezi mesajele dintr-o aplicatie, pentru ca nu sunt salvate la tine pe hard.