| BroSafarii a întrebat:

Folosesc un Samsung a6 si am o mica problema cu acesta. Atunci cand vreau sa sterg poze, albume etc. din galerie acesta nu imi sterge pozele : "1 elemente nu ai putut fi sterse", dupa care mi se blochează o secunda si galeria mi se inchide, imi spune ca aceasta (galeria) nu mai raspunde si trebuie sa o inchid.
Aveti idee ce ar putea fi?
Daca nu aveti solutii o sa ii dai un restart din fabrica.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca te ajuta in setari la aplicatie, daca gasesti sa-i dai un update la programul respectiv (albume/galerie. exact cum se numeste la tine) ori cauta un update (chiar si de soft), sau incearca alt program similar. Daca nu. exact cum ai spus tu, incearca cu reset, nu restart.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

O sa-i dai tu restart nu eu. Daca ii dai resetare nu restart, vei pierde tot ce ai salvat in el. Salveaza poze, video pe pc mai intai.