| GoguDeFer a întrebat:

Salut fratilor.
Am o mica(mare) problema, am bagat parola la deblocarea prin amprenta la un s6edge+ si din pacate... am uitat-o iar acum de la 5 secunde de asteptare s-a ajuns la 10min.
Stiti ce as putea face, gen sa o resetez sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Carzon a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci.ca alta solutie nu ai.trebuie sa resetezi telefonul. adica se v-a sterge tot din el. e bine daca ai card de memorie. Daca vrei urmeaza-mi pasi:
1. Opreste telefonul de tot.
2. Tine apasat pe urmatoarele butoane :
Cel de stingere si aprindere. cel de la volum mai tare.si butonul acele din miljoc. si iti v-a aparea ceva si vei da ceva de genu ( revenire din fabrica ) si se v-a sterge tot din telefon si nu iti v-a mai aprarea sa bagi amprenta sau ce iti apare tie. Funda?