| George12356456 a întrebat:

Galaxy s10 afișează sănătatea bateriei?

Răspuns Câştigător
| DarkLion a răspuns:

Salut! Telefoanele Android nu afiseaza sanatatea bateriei, aceasta e o functie doar pe iphone.Totusi,exista aplicatii care sa iti arate, dar aproximativ(precum aplicatia Accubattery).O seara minunata!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Accu​Battery - Baterie (magazin play) - asta o face in mod sigur

| Marian7777 a răspuns:

Teoretic accesezi la setări și îți arată consumul pe ziua respectivă. sănătatea bateriei, adică dacă mai duce ca în prima zi când îl cumperi?laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sanatate adica... cum? Temperatura si alte cele? Nu numai procentaj?
Alte modalitati de sanatate... nu cred ca are. Sau nu se cunosc.

Răspuns utilizator avertizat