| LolaGreen a întrebat:

Salut guys. Am o intrebare: Mi se tot blocheaza telefonul si primesc mesajele dupa vreo 10 min sau dupa vreo 1 ora dupa ce a fost trimis de destinatar. Care ar fi problema? Trebuie s precizez ca odata l-am scapat pe jos dar avea husa si nu a patit nimic. Va rog sa ma ajutati.
P.S: Am Alcatel One Touch Pop C3

Răspuns Câştigător
| Aretha a răspuns:

Daca e Android, la mesaje sunt setari dubioase, de exemplu ti se trimite un mesaj cum Ca mesajul tau trimis catre o persoana a fost citit sau primit.
E simplu.Mesaje->intrii la o casuta de mesaj (oricare)-> setari-> si debifezi casuta care tot vrea sa te anunte prin mesaje ca mesajul trimis de tine catre cineva a fost primit.
FUNDA?:d

1 răspuns:
| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa il resetezi.adica revenirea la setarile din fabrica