| Vidacu69 a întrebat:

Salut guys, un prieten de-al meu are o problema cu messengeru, ii modifică vocea când da un mesaj vocal, ii modifică vocea ca a unui personaj din desene sau ceva, stiti problema? Vreau sa mentionez ca a dat reset la telefon, setarile din fabrică si tot asa, pe wapp se aude bine, la fel si in convorbirile telefonice. Cine are idee da-ți un răspuns.

3 răspunsuri:
| xXFlorinXx a răspuns:

Salut laughing)
Sunt sigur că nu are un telefon gen Samsung dau iphone, are un telefon sa zic aşa "chinezesc"
Şi mie mi s-a întâmplat aşa la fostul telefon
Nu e messengerul de vină, telefonul e setat sa fie aşa.

| Vidacu69 explică (pentru xXFlorinXx):

Şi nu poate să-l facă normal?

| xXFlorinXx a răspuns (pentru Vidacu69):

Nu...aşa e din fabrică