| Catalin_Popa_1998 a întrebat:

Salut, Huawei P20 Lite sau iPhone 6s?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Greu! Uite o comparatie tehnică:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9098&idPhone2=7242
dacă vrei să economisești vreo 500 lei iei Huawei, dacă vrei să se uite lumea lungla tine, iei iPhone

| gelu1970 a răspuns:

Daca esti un tip cu ceva creier citești ce ți-au raspuns utilizatorii TPU.
Daca ești unul din proștii ce vor un telefon descatalogat, dar sa aibă un măr, cumpăra 6s.

| Crackman a răspuns:

Android always

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce intrebare este asta? Ai gandit putin inainte? Nomral ca P20 ce *** sa mai faci cu un iPhone 6S, poate decat daca nimeresti un cocalar cu ma mir eu ce S7, S6 care vor neaparat "Haifon", dar mai rar deci in conculzie
HUawei P20 daca ai putin creier si preferi ceva nou
iPhone 6S daca esti cocalar si nu iti pasa ce "Aifon" este atat timp cat este "Aifon"

P.S Sa nu intelegi ca am ceva cu cei ce detin iPhone-uri, dar daca din astea 2 telefoane ai alege iPhone esti cocalar

| Kogaion a răspuns:

Indiferent pe care il vei alege, tot pentru social media, sunat, mesaje si 2-3 jocuri il vei folosi. Deci care iti place tie.

| denisTiky a răspuns:

Huawei p20 lite, deoarece aspectul este frumos. Daca esti fan Apple atunci ia-ti s6. Tu decizi, bafta!

| Alexandru250201 a răspuns:

Huawei P20 Lite

| Dary1Alien a răspuns:

Acum depinde de preferinte. Ideea e ca unul are sistem de operare Android si celalalt IOS. Eu as recomanda Huawei P20 Lite nu doar fiindca are Android(care mi se pare mult mai ok decat IOS-ul), ci si fiindca mai si economisesti ceva bani. Mai bine te uiti si la cateva review-uri pentru a te hotarî mai usor.

| tony30000 a răspuns:

P20

| Tr1ckst3r a răspuns:

Huawei p20 lite!

| Ioan31 a răspuns:

Huawei P20 Lite