| Гена_Гафенко_1996 a întrebat:

Salut, i-am dat restart la un iphone 4s si nu s-a mai aprins, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Prima data incearca sa-l conectezi la PC si sa deschizi iTunes. Daca nu merge atunci:

- lasa telefonul la incarcat timp de 15 minute
- dupa aceste 15 minute tine apasat pe butoanele POWER + HOME
- acum ar trebui sa-ti apara logo-ul Apple
- uneori e necesar sa tot dai switch pe butonul de Mute dupa ce ai facut al doilea pas

Asa e cu iPhone-urile astea. Nu trebuie lasate sa se descarce la maxim, in caz ca asta s-a intamplat. Sunt sensibile.

| Гена_Гафенко_1996 explică (pentru miTzuliK93):

Il deschid la pc, il gaseste, vibreaza si scoate sunetul ala cand il bagi la incarcat

| Гена_Гафенко_1996 explică (pentru miTzuliK93):

Uite l-am bagat la incarcat a trectu vreo 5 minute si scoate sunetul ala cand bagi si scoti incarcatorul laughing) ce sa-i fac?