| David356689 a întrebat:

Ieri(28 12 2019) am primit un ban pe Instagram(nu mai puteam da like), spunea ca va expira pe 28 12 2019. Azi cand m-am trezit, am verificat. Tot aveam banul, tot cu data de expirare in ziua precedenta. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum America este cu 10-12 ore in urma Romaniei (depinzadn de zona de vest sau est a Americii), data de 28 decembrie va fi la ei, maine, in 29 dec, dupa ora 10-12 dimineata!

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da și tu un raport

| cfrtobias a răspuns:

Pai faci spam sau ce ban ai primit? ce motiv scrie?

| David356689 explică (pentru cfrtobias):

Scrie ca nu am folosit actiunea corezpunzator. nu am facut spam

| Cosmin273 a răspuns:

Daca ai primit ieri banul la ora 23(ex) va expira azi, dar tot la ora 23