| SegraveZ a întrebat:

Salut, ieri, mama mea a primit un telefon (nu ii la mana a doua sau ceva era in cutie sigiliat, de la telekom), un Huawei Y7 Prime, iar azi dintr-o data, i se vad foarte multe linii de culoare alba, albastra si rosie, din cate mi-am putut da seama sunt pixelii, care credeti ca este problema ar trebui sa ma duc la telekom sau la un gsm sau ceva? Tin sa mentionez ca telefonul nu a fost scapat.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ce parere ai de Huawei din imaginea asta?
https://postimg.cc/CB5G5pWX

| Panamax a răspuns:

"din cate mi-am putut da seama sunt pixelii"
Dupa ce recunosti un pixel?

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Reseteaza-l. Faci asa
Settings -> System -> Advanced -> Reset options -> Erase all data (factory reset)
si apoi Reset phone.
E posibil sa te intrebe de un PIN sau de o Parola sau de o recunoastere a amprentei (asa scrie pe site-ul Google de ajutor Android)

| Andreaolt a răspuns:

Poți să mergi înapoi la telekom si sa le spui ce sa întâmplat.