| IIceX a întrebat:

Ieri mi-am facut un abonament optim nelimitat la digi mobil si mi-am luat si un telefon. Intrebarea mea ar fi : Cam cat dureaza livrarea de la cei de la digi? Daca imi trimit mesaj ca telefonul nu-l au in stock, cartela de la abonament o sa o primesc mai repede sau tot deodata cu telefonul?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate dura si 2-3 luni. S-au auzit asemenea cazuri. Dar, daca ai noroc in 2-3 saptamani poti primi. Cartela o primesti imediat.