| Merlon a întrebat:

Ieri mi-am schimbat abonamentul la Digi si am trecut pe Optim 2, dupa ce am scos cartela din telefonul primit de la Digi si l-am bagat in telefonul meu (S3 mini), cand incerc sa pornesc internetul (Mobile Data) nu merge, si nu stiu care este problema pentru ca cei de la RCS&RDS spun pe site-ul lor ca internetul este nelimitat, ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| Merlon explică (pentru stlucian):

Multumesc foarte mult! A functionat, funda!

| stlucian a răspuns (pentru Merlon):

Pentru putin thumbs up

3 răspunsuri:
| olarularisa a răspuns:

Incearca sa te conectezi cu wi-fi la o retea iar daca te conectezi poti sa intri si pe net