| Phancesky a întrebat:

Ieri voiam sa imi eliberez ceva din memoria telefonului dar nu imi aparea cat ocpua fiecare. Se incarca foarte greu si i-am dat reboot. Dupa ce l-am deschis imi arata ca nu citeste cardul de memorie si imi aparea ca trebuie formatat. Am dat sa il formatez(nu stiam ce inseamna) pana cand mi-a aparut ca toate datele vor fi sterse. Am dat cancel dar era deja prea tarziu. Era totul sters, dar daca intram la card sd in memorie imi arata niste fisiere doar ca telefonul nu recunostea formatul. I-am mai dat un reboot si am scos si cardul(l-am pus si inapoi)...Ma asteptam sa se intample vreo minune. Acum vreau neaparat sa recuperez ce aveam pe el (muzica si poze). Cum pot sa fac asta? Imi trebuie un program pe PC? Eu as vrea sa repar totul cu o aplicatie sau ceva de pe telefon. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Tu vrei sa recuperezi ceea ce aveai pe card?
poti recupera parte din arhive, insa nu tot.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca s-au sters nu le mai poti recupera. L-ai facut varza din cate spui.