| ArisTOTelx a întrebat:

Salut, imi bag parola pe care o am pe icloud si nu merge, am schimbat-o, bag la notite ceva gen cu lacat (cei care au iphone stiu) adica sa blochez notita sa nu o vada nimeni doar eu ca am amprenta si parola, am bagat cu amprenta mergea si voiam sa incerc daca mi s-a schimbat parola, am bagat cea noua nu mergea, am bagat aia veche nici asa, o fi un val de hackeri pe Apple sau se lucreaza la ceva!?
Dau funda

4 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Parola pe Icloud adica cea de la Apple ID?

| ArisTOTelx explică (pentru DonEduardo):

Da da, contul de Apple

| DonEduardo a răspuns (pentru ArisTOTelx):

Scuze ca raspunsul vine cam intarziat, dar ti-l dau. Insa mai intai trebuie sa imi raspunzi la o intrebare. mai ai vreun alt iPhone sau ipad functional in afara de cel de pe care bagi parola?

| ArisTOTelx explică (pentru DonEduardo):

Nu nu, contul meu icloud este folosit doar pe un iphone