| bizilau a întrebat:

Imi doresc un Iphone4s si pentru a-l avea trebuie sa ii scriu mamei pe o foaie la ce mi-ar putea folosi! Dau fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnndddddddddddddaaaaaa aaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Chrysstian a răspuns:

Inlocuieste aparatul foto; calculatorul; consola de jocuri (multe aplicatii si jocuri gratuite); internet (internet de mare viteza - de vreo 10 ori mai rapid decat calculatorul, fara fir-wireless, retele de socializare, email, stiri, youtube etc.); asistent vocal ( iti raspunde la ce intrebari vrei tu activand-ul). Si scrie ca "SMARTPHONE" inseamna in engleza "TELEFON INTELIGENT".

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are la ce iti folosi.Mai mult te deruteaza de la scoala.

| MaxKiller911 a răspuns:

Vremea,retele sociale, stiri

| Darcklight a răspuns:

Messinger,email,stiri(noutati),vremea,poze,videoclipuri,jocuri.

| bizilau explică:

P.S AM 12 ani!