| batevantul a întrebat:

Imi poate spune cineva daca exista replici de telefoane Samsung (Samsung i9070)? Vreau sa imi cumpar un telefon la mana a doua dar nu ma pricep la telefoane. Multumesc

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Un telefon la mana a doua este mai bun si mai ieftin decat o replica. Am folosit doua chinezarii, si nu-mi mai trebuie. Asa ca daca vrei sa asculti sfatul meu, cumpara un telefon SH de la o persoana apropiata, e mai bine asa.

| gmxromania78 a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa iti iei replica, se duc imediat!

| OanaOniix a răspuns:

Poti incerca Samsung galaxy Ace. :*
E foarte bun. Si la pretul lui de magain de freo 7 milioane. la mana a doua nu cred ca ar fi prea scump! :* Funda?