| Andrey1394 a întrebat:

Salut.
Imi poate spune cineva daca pot schimba touchscreen.ul la un Samsung galaxy s7 edge fara a fii nevoie sa schimb si display.ul?

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Nu chiar, e touch screen built-in, deci fara display, n-ai cum sa schimbi touchscreen-ul

| Andrey1394 explică (pentru GrepolisKing):

Off 0% sanse, mai exact? Pentru ca am primit un touchscreen de la un baiat care detine un service GSM si m.a asigurat ca de poate schimba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrey1394):

Si daca te-a asgiurat ce mai astepti? Du-te la service si intreaba//