| NoLoveLostNoLoveFound a întrebat:

Îmi puteți spune dacă exista vre-o posibilitate sa fac sa dispară o zgârietură de pe spatele unui iPhone 6, de pe măr, nu foarte mare dar îmi pare rău de el pentru ca am fost sa îmi pun folie si cretinul acela la zgâriat si a mai pus si folia greșit, nu e mare lucru o zgârietură dar eu singur am cumpărat telefonul si își bat joc alții de mine si de banii mei. Va rog răspunsuri seriose. Mulțumesc pentru timpul acordat.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti pui o husa sau un skin pe elwinking probabil nu se va mai vedea marul dara asa-ti vei proteja telefonul de cazaturi si multe alte zgarieturi ce vor putea aparea de la orice! Pe aluminiu zgarieturile se vad si apar mult mai usor decat pe plasticwinking si faza naspa este ca daca ai scapat telefonul pe jos si nu ai husa, daca ti se deformeaza putin aluminiul intr-un colt sau oriunde, nu-l mai faci la locwinking investeste intr-o husa! De reparat zgarietura nu cred ca poti! Erau niste chestii ce reparau zgarieturi dar ce am vazut erau pentru masini laughing) du-te la un service GSM bun in orasul tau si intreaba daca se poate repara, iti spun eu ca oriunde te-ai duce nu stiu daca vei primi un raspuns pozitiv in legatura cu astawinking

| Otto2014 a răspuns:

Poti sa schimbi carcasa.