| Somesan_Stefan_1998 a întrebat:

Imi puteti da si mie ceva modele de telefoane a caror agenda poate cuprinde +1000 de numere? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, chiar daca nu inteleg la ce iti trebuiesc 1000 de numere, eu stiu ca pe majoritatea telefoanelor poti sa adaugi contacte cat te tine memoria.
Lasa un reply daca ai nelamuriri.

2 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

La ce tit trebuie +1000 nr?laughing

| Gogu06 a răspuns:

Da ce faci ma, colectie>? Au scos astia de la romtelecom un telefon fix iti da o si un caiet studentesc si 3 pixuri cu gel, cred ca incap peste o mie mai ales daca scrii pe 5 coloane incap vreo 10 000