| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi puteti recomanda niste telefoane faine pana in 6 milioane jumate cu android (cum ar fi Samsung galaxy gio, mini)sa fie Samsung sa mearga fain jocurile si netul funda pentru
cele mai faine telefoane

1 răspuns:
| Kaennox a răspuns:

Un prieten de-al meu are Samsung Galaxy Gio si este destul de bun...adica very fain, sau Samsung Galaxy Y e mai iesftin decat Gio dar e bun si ala...eu vreau mini 2 care costa vreo 6-7 milioane, a si vezi ca jocurile merg execelnt!winking