| Vodqa13 a întrebat:

Imi puteti recomanda telefoane, buget pana in 800 lei, minim camera 8 mp, 1 GB Ram, capabile sa suporte real racing 3 fara lag, si cam atat. Eu m-am gandit la Allview p7 Xtreme este 800 lei la reducere, sau un HTC, sau Allview x2 Twin. Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand cu toate înceredea LG G2 Mini...e cea mai bună alegere pentru preţul cerut de tine.

| Vodqa13 explică (pentru OnuOnulică):

Pacat ca are quad core de 1, 2, si nu face fata la cerintele pe care le doresc eu happy.

| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/19aXcZ8 recomand :3 in primul rand este Samsung nu Allview (care nu sunt facute in Romania 100% sunt importate din china si li se pune doar parafa de Allview si softul lor :3 ) si camera se pliaza pe ce vrei tu ram are 1, 5 si nici in jocuri nu o sa ai probleme :3

| Vodqa13 explică (pentru specialistu4all):

Si Allview ce are? Nu fac telefoane bune sau? Am vazut mult ca se plang ca li se anuleaza garantiile daca ti se strica un tel Allview. dar nu stiu daca sa cred sau nu.

| specialistu4all a răspuns (pentru Vodqa13):

Is banii tai...e decizia ta :3 eu te.am sfatuit ce e mai bine :3 tu faci ce vreiwinking

| Pinguu15 a răspuns:

Vodafone Smart 4Max
Samsung GaxalyS4
Funda? :3

| Vodqa13 explică:

A da, si doresc telefoane decodate in toate retelele, nu de la Orange/Vodafone/cosmote etc. Si nu doresc niciun fel de telefon Samsung.