| gabegn a întrebat:

Imi puteti spune daca sun pe un numar de telefon de franta care se afla in Romania, folosesc minute nationale sau internationale? Eu sunt pe Vodafone. Dau funda la cine ma poate ajuta!

3 răspunsuri:
| lucasitto a răspuns:

Indiferent ca se afla in Romania, Vodafone il va recunoaste ca fiind international datorita prefixului de Franta. Funda?

| GabyLemon a răspuns:

Cele national sunt doar in Romania adica in Orange, cosmote, Vodafone si cele internationale sunt cele din alte tari. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| GabyLemon14 a răspuns:

Daca suni in retelele din Romania sunt minute nationale si daca suni in afara Romaniei sunt internationale.