| vladas2005 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre telefonul Huawei Mate20 Lite? As vrea sa il achizitionez deoarece ma atrag specificatiile, designul si review. urile pozitive despre acest telefon. P.S.: momentan folosesc un Samsung Galaxy J5 2017 si trecerea la Huawei mi se pare dura deoarece m.am obisnuit cu interfata Samsung. Totusi cred ca m.as obisnui daca sunt multumit de telefon. Ca alternativa as avea modelul Samsung Galaxy A7 2018.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt super incantata de Huawei Mate20 Lite si-l recomand cu cea mai mare incredere!