| Adryannn a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie ceva tipuri de telefoane cu sistemul de operare android...(pana in 400 RON)

5 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Nu cred ca vei gasi telefon nou la 400 de ron cu sistemul de operare Android

| alexmitzyy a răspuns:

Salut sunt câteva telefoane cum ar fi Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio, Samsung galaxy ace, ace-ul costa 450 lei-500 lei. Si cam atât pana in 400 lei. Daca mai vrei mai multe accesează si iti spun da sunt peste 400 lei. Funda?

| bianka03 a răspuns:

LG Optimus Mehappy asta il detin eu de 1 an si e chiar dragut si merge supertongue

| brabetemananca a răspuns:

Salut sunt câteva telefoane cum ar fi Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio, Samsung galaxy ace, ace-ul costa 450 lei-500 lei. Si cam atât pana in 400 lei. Daca mai vrei mai multe accesează si iti spun da sunt peste 400 lei. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt câteva telefoane cum ar fi Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio, Samsung galaxy ace, ace-ul costa 450 lei-500 lei. Si cam atât pana in 400 lei. Daca mai vrei mai multe accesează si iti spun da sunt peste 400 lei. Funda?