| CristiUcV a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie niste telefoane cu ecranul de cel putin 4, 5 inch la un pret rezonabil

4 răspunsuri:
| roddy a răspuns:

Uite eu am Huawei eu un telefon bun si din cate am inteles este 350 lei in germanos dar nu stiu daca e pe abonament sau nu pe al meu mi-au dat parinti de ziua mea spers sa iti fi fost de ajutor!

| CristiUcV explică (pentru roddy):

Poti sa imi spui si modelul telefonului?

| roddy a răspuns (pentru CristiUcV):

E aproape la fel ca Nokia c3 dar mai bun tastatura qwerty si 2 cartele gandeste-te la Nokia c3 dar mai bun

| CristiUcV explică (pentru roddy):

Eu vreau un telefon cu touchscreen. Am mentionat si ca vreau un ecran de minim 4, 5 inch.