| rossa a întrebat:

Imi puteti spune unde as putea gasi orice tip de husa pentru telefonul Telefon Gigabyte GSmart Arty A3? https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| RO_Tattooit_1986 a răspuns:

Bună, Rossa! Dacă ești din București poți să vii la sediul Tattooit.ro și îți facem machetă specială pentru telefonul tău, suntem în zona Politehnică.

În plus, poți să o personalizezi cu ORICE imagine vrei tu și ai și Reducere 50% azi, de Black Friday!

Sper că a fost de folos, intră și tu pe www.tattooit.ro și află toate detaliile acolo. :D

Zi faină! Gia