| SmArTy90 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva cum sa pun din nou Android 6 pe Htc M9? acum am Android 7 pentru ca am primit actualizare. dar vreau inapoi 6 pentru ca 7-le consuma bateria prea repede. Multumesc.

5 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Salut, daca nu ai experiență, nu te sfătuiesc să faci asta. Trebuie sa apelezi la cineva cu experiență.
Succes.

| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Salut!
Din pacate nu cred ca poti sa faci asta, doar folosind un schimb de firmware, dar nu este deloc sigur.Nu iti recomand sa faci asta, chiar din propria mea experienta.

| SmArTy90 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar nu e nimic concret