| CTLN a întrebat:

imi spuneti si mie un telefon buun pana in 10 milioane, maxim 11. happy ofer funda

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Frate..mai bine abtine-te cu 11 milioane isi ia Samsung galaxy s4 la mana a2-a original nu fake, daca habar nu aveti numai raspundeti aiurea pentru funda, fake-urile dupa 2 saptamani se strica asa ca numai recomanda fake-uri, dar oricum cele mai bune telefoane raman iphone-urile happy PACE

4 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Eu unul iti recomand iphone 4s e cam 1000-1100 de lei la mana a2-a ..nu vei regreta..eu detin unul de 1 an de zile si merge ca in prima zi eu sunt super multumit toate jocurile noi aparute merg perfect..este un telefon super bun, pozele ies super bine eu il recomand din tot sufletul BAFTA

| godzila007 a răspuns:

Allview Viper, ii perfect!

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

S3 sau iPhone 4s la mana a doua

| ZzEzZ a răspuns:

Un telefon bun...
Pai sunt multe telefoane bune pana in 10-11 milioane, eu ti-as recomanda iPhone 4 dar sa il găsești original altfel nu se merita e un telefon foarte bun si foarte bine gandit dar daca nu preferi „Apple " iti pot recomanda fake-uri al samsungului galaxy s 5 /s4 sunt foarte bune chiar daca sunt fake si le găsești si ieftine cam 5 milioane dar face toti bani big grin Funda tongue?

| Legend123 a răspuns (pentru ZzEzZ):

Frate..mai bine abtine-te cu 11 milioane isi ia Samsung galaxy s4 la mana a2-a original nu fake, daca habar nu aveti numai raspundeti aiurea pentru funda, fake-urile dupa 2 saptamani se strica asa ca numai recomanda fake-uri, dar oricum cele mai bune telefoane raman iphone-urile happy PACE