| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut, în Decembrie va trebuii să cumpăr un telefon nou. Merită Iphone 12 pro max sau chiar 13 pro max?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt telefoane bune ambele. Merita si o generatie mai veche, nu trebuie tot nou

8 răspunsuri:
| Traiescpepamantromanesc a răspuns:

Da.
Dar daca nu prea ai bani, eu iti recomand si iphone 11(ăla simplu cu 2 camere)
Sau 11 pro.
Dacă ai bani 12 pro max se va ieftinii pana atunci.
Eu zic ca ajunge pe la 4000 lei față de 5300 cat e acum.
Iphone 13 pro max eu zic ca nu merita( e doar un moft, sa ai ultimul model de tel. Doar pentru ca e la moda, si are toata lumea)
Daca ai 1500 euro sa dai pe un tel, atunci da, merita 13 pro max, in decembrie 2021 cand vrei tu sa iti cumperi.

| NotNamed a răspuns:

De banii aia Samsung face ceva mult mai performant.

| RoCkKiD a răspuns:

Merita pentru ce? Tu n-ai idee ce telefon merita dar te gandesti la unul super performant.

| raMLesS a răspuns (pentru RoCkKiD):

Nici nu exista aplicatii suficient de performante care sa le solicite laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În decembrie? Mai este destul pînă atunci, ai timp căcălău sa te tooot gîndesti, sa mai trăim noi pînă in Decembrie 2021

| PaCMojo a răspuns:

Pana in decembrie mai e timp, vezi si tu ce iti place cum te incadrezi cu bani si restul, de exemplu varul meu si-o luat un iphone 8+ si il are se 2 ani deja si este foarte multumit de el, eu mi-am luat acum 3 saptamani iphone xr e ca iphone 11 dar are doar o camera e bun nu m-am plans de el inca dar chestia urata e ca la noile iphone-uri ai doar o mufa la care incarci telefonul si tot acolo bagi mufa pentru casti, nu poti sa asculti muzica si sa incarci telefonul, te sfatuiesc sa iti iei un iphone 8 nu e asa scump si mai salvezi si ceva bani pentru altceva.

Răspuns utilizator avertizat