| Stefan03 a întrebat:

In legatura cu PC Garage... Daca doresc sa imi asamblez sistemul cu optiunea "Asamblare Gold", fiecare componenta trebuie sa permita acea asamblare? (De exemplu, sursa mea permite doar asamblare "Standard". Asta insemna ca nu imi vor face cable management pentru sursa si pentru celelalte da?) sunt confuz...

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu e "obligatoriu"; tu poti sa cumperi serviciul oricum, dar daca nu permite carcasa wire management, iti dai seama ca nu o sa se poate face wire management, chiar daca tu ai achizitionat asa ceva; Gold Plus http://bit.ly/2wZ50M7 e ok deoarece iti face si o testare a sistemului. Ce componente vrei sa-ti iei, si ce vrei sa rulezi cu ele? tilizeaza voucherul VCUHU9KS pentru o reducere de 1% (nu se cumuleaza daca produsul e deja intr-o promotie sau reducere mai mare), ma ajuta pe mine si tu (poate) primesti o reducere. Zi fumoasa! Daca ai intrebari, da mesaj, e mai usor!

| Hdyxfwfb a răspuns:

Da