| CosminCSM00 a întrebat:

In prezent detin un LG. Acum un an am avut un Galaxy s4, iar acum a venit vremea sa imi cumpar alt telefon. As opta pentru Iphone 5 deoarece m-am cam saturat de android chiar daca este mai flexibil si iphone 5 nu este chiar asa scump spre deosebire de 5s. Si nu stiu daca sa imi cumpar iar Galaxy s4 chiar daca e mai bun, sa ma indrept spre Htc one m7 care are tot android sau sa incer iPhone 5.

2 răspunsuri:

IPhone 5 ți-l recomand cu căldură! L-am avut și se mișca superb, nu avea niciodată lag, nu se bloca, nu făcea fițe. În prezent folosesc un iPhone 5s, dar în trecut am avut și un Galaxy s3 și îți spun ca iOS-ul e peste Android ca și performanțe și e foarte stabil.

| dianamaria130 a răspuns:

Eu in locul tau as achizitiona iphone 5