| AlinMarinOP a întrebat:

Salut, intampin o problema cu instagramul. Imi apare ca urmaresc o gramada de persoane noi. Eu, de exemplu, urmaream 400 de persoane, acum imi apar 800 si se inmultesc. Sunt doar arabi, brazilieni, chinezi, etc. Ce e de facut? Mai are cineva problema asta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti foloseste la ceva Instagramul si urmaritul altora?
Ce beneficii ai de pe urma astora?

| AlinMarinOP explică (pentru Violleta2022):

Nu-ti foloseste nimic, iti urmaresti prietenii si postarile lor. Gen Facebook. Doar ca mie imi da singur follow la alte persoane, nu dau eu personal. SI sunt persoane straine, nu le cunosc, sunt din alte tari. Si nu stiu de ce face asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlinMarinOP):

Inchide-l atunci, daca tot nu foloseste la nimic.
Sunteti ca oile, ce vedeti unul la altul, copiati si va tine-l dupa el. Si ajungeti turm intregi care va tineti dupa alte turme, fara vreun sens.

| AlinMarinOP explică (pentru Violleta2022):

Ce legatura are intrebarea mea cu oile? Pot sa-mi fac cont pe 123 de retele de socializare diferite, nu are legatura una cu alta. Eu voiam sa aflu de ce imi da follow singur la persoane si tu imi zici ca-s oaie. Abtine-te.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlinMarinOP):

Probabil ca iti foloseste cineva contul, avand ID-ul si parola ta.