| BezeaToxica a întrebat:

Intre Samsung Galaxy S duos(S7562) si Allview P5 Alldro ce mi-ati recomanda? Care este mai bun(din punct de vedere al toch-ului, rezisentei la socuri si bateriei) as dori sa aud ccateva pareri de la cei care au unul din aceste telefoane! Funda!

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut personal iti recomand Allview-ul pe care il consider mai bun la capitoul baterie si rezistenta.

La touch sunt cam la fel. Totusi iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/1bmH0R0

| IngerAlb a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos S7562. Si eu mi l-am luat acum 3 zile..si drept sa-ti spun, merge foarte ok. Samsung e o firma foarte buna si scoate telefoane de calitate. De Allview nu prea am auzit, dar cica aia sunt buni la tablete.Iti recomand Samsungul