| Mihhaaiii a întrebat:

intrebarea este adresata celor care au Samsung galaxy s6!
Am un s6 de cateva zile, si a inceput sa se auda un zgomot cand apas butonul de home, destul de enervant sunetul... si la voi face la fel? Multumesc

1 răspuns:
| Ciraseel a răspuns:

Nu am dar nu este normal sa se audă cum zici tu(are o prietenă) se poate sa il ei cu defect depinde si de unde...dar cel mai bine e sa il dai înapoi si sa iti ei altul, nu are rost sa il repari din moment ce scoate sunetul acela (am pățit ca tine doar ca am avut alt tel)