| TheBoY a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung galaxy s2? De ce?
Nu alegeti unul dintre ele doar pentru ca va place voua acea firma de telefoane!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sincer sa fiu si mie imi e greu sa aleg dar crede-ma ar fi alegere mai buna Samsung Galaxy S2.
Desi Iphonu e mai cunoscut.

| antimulte a răspuns:

S2, la multimea de aplicatii de pe piata sau la faptul ca pe itunes la Apple majoritatea celor bune costa... e de preferat google play.
Plus ca e mai bun, memorie ram dubla, camera de 8 nu de 5 mega si tot asa.

| Eclipse a răspuns:

Eu personal as tinde spre Iphone 4, optimizarea este cuvantul cheie, usor de utilizat, navigare smoth, iar marimea ecranului este destul de normala [dupa mine este un smartphone normal care se potriveste perfect in mana care il poti tine foarte comod]

| EdiC a răspuns:

S2, la multimea de aplicatii de pe piata sau la faptul ca pe itunes la Apple majoritatea celor bune costa... e de preferat google play.
Plus ca e mai bun, memorie ram dubla, camera de 8 nu de 5 mega si tot asa

| Gusky9 a răspuns:

Samsung galaxy s2 deoarece poti upgrada versiunea de android. Iphone 4 ramane iphone 4 tot timpul tongue