| swty89 a întrebat:

iphone 4s vs.samsung galaxy s3 vreau niste pareri cum se comporta, care este mai util. daca navighezi pe net e mai buna ecran mare sau mic, sau jocuri etc.
P.S.nu ma interesaeza,procesor memori etc, vreau sa stiu care este mai eficient etc.

3 răspunsuri:
| I0NUTZ a răspuns:

Daca as fi in locul tau as alege S3.
Nu prea stiu ce sa zic... uite o comparare intre ele: http://www.emag.ro/compare/93

| JustMee96 a răspuns:

Simplu tati! Samsung galaxy s3 este mai bun. Adevarat este si faptul ca pe Iphone merg majoritatea jocurilor dar te tine bateria o zi (poate mai putin). La Samsung, spre exemplu video-urile se vad la o calitate mai inalta, ecranul fiind mai mare. Acum parerile pot fi impartite in functie de ce a avut fiecare si de cum i s-au comportat telefoanele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| 0NewLife a răspuns:

Iphone 4s e infinit mai bun decat s3, alege-l, nu se compara.