| IulianDornianu61 a întrebat:

Salut
Ipod 4th generation de cat are procesorul? Si ce fel de placa video are?

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

laughing)))si pana acum ma faceai habarnist. oligofren t.a...m.p.i.t.
habar n-ai sa dai un searc pe google.vai de viata ta de boschi

| IulianDornianu61 explică (pentru davidtm):

Zimi geniule frecventa procesorului si tipul placii video, sau "nici un search pe google nu stii sa dai"

| davidtm a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Http://support.apple.com/kb/SP594
vai de viata ta, nu stii sa scrii "specificati ipod touch 4th"

| IulianDornianu61 explică (pentru davidtm):

Tu nu ma intelegi ma
FRECVENTA PROCESORULUI
TIPUL PLACII VIDEO
Arata-mi tu unde scrie frecventa si tipul placii video si eu iti dau FUNDA si imi retrag toate insultele, ok?

| IulianDornianu61 explică (pentru davidtm):

Specificatii de astea am gasit si eu pe multe site-uri
MA INTERESEAZA FRECVENTA PROCESORULUI SI TIPUL PLACII VIDEO

| Andrei1099 a răspuns:

System chip:
Apple A4
Processor:
Single core
Graphics processor:
Yes
System memory:
256 MB RAM
Built-in storage:
64 GB