| nutuxcristian a întrebat:

La Android, programul JUICE DEFENDER-BATTERY SAVER, este util? Dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice aplicatie instalata in plus nu face decat sa consume si mai multa baterie

| nutuxcristian explică (pentru suntserios):

Asta e comentariul care mi-a placut la maxim.

| suntserios a răspuns (pentru nutuxcristian):

E destul de logic, sa instalezi o aplicatie care trebuie sa mearga permanent si consuma nu prea poate avea scopul de a reduce consumul

| nutuxcristian explică (pentru suntserios):

Da...esti rational pana la capat. spre rusinea mea, nu m-am gandit. felicitari! :happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea.Nu tot ce scrie acolo este chiar adevarat.Eu folosesc asta si se simte ceva la baterie:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.dxbs&hl=ro

| darrio2007 a răspuns:

Daca stai toata ziua si te joci pe el sau pe net nici o aplicatie nu ajuta bateria.

| Nony96 a răspuns:

Nu l-am avut si eu si l-am dezinstalat pentru ca nici un program nu iti reduce bateria sa altele...

| MarianAdrr a răspuns:

Mai util e Advance task killer