| boss97 a întrebat:

Salut.La ce telefoane se aude tare muzica?

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La orice telefon!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La alea de cocalari care n-au auzit de hands-free si care isi imagineaza ca toata lumea e innebunita dupa zgomotele lor.
Un om normal, educat si civilizat asculta muzica in casti, deci n-are nicio importanta cat de tare se aude.

| mihaelaalol a răspuns:

La Samsung

Răspuns utilizator avertizat
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nokia 6234 e super bun la difuzor mai bun decat xpress music si la Nokia x3
si asa 302

| alexia222 a răspuns:

Nokia

| adi_9709 a răspuns:

Samsung Galaxy Music are difuzoare imprejurul displayului.

| nebunaticu91 a răspuns:

LG optimus l7ii/l5ii/g/l9, Sony xperia z/tipo, Alcatel ot 918, HTC one x /desire x, Nokia asha311, Samsung galaxy mini 2/s3/s3mini/ace/ace2/ace plus, funda

| PhoenixShadow a răspuns:

Samsung Galaxy S4laughing

| ValentinMarius21 a răspuns:

Samsung S3500, Nokia Asha 200(dualsim) le am si chiar se aud, din pacate (pentru mine),( si poate din fericire pentru tine) le dau.

| BogdanKZ a răspuns:

Deci iti dau o idee foarte buna; Nokia asa 200 si Sony Ericsson xperia z, se aude foarte tare muzica sau Nokia xpress muzic

| FaQ a răspuns:

Nu-s sigur da cred ca telefon mobil! big grin

| andi1998 a răspuns:

Daca vrei sa ai un cat mai bun difuzor iti recomand sa iti iei un telefon Nokia 5800 xpressmusic