| emylian92 a întrebat:

Salut
La credit Orange imi apare :Reincarca pana 15/12/2013 pentru reactivarea contului.
Intrebarea mea este : Daca nu imi reincarc pana atunci, imi pierd numarul sau ce se intampla?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il mai incarci, intra in perioada de gratie, timp de un an.Adica nu mai poti apela, in schimb poti primi apeluri. Dupa un an, cred ca te avertizeaza inainte sa iti taie numarul, adica cartela sa nu mai fie buna de nimic.

| zDenYz a răspuns:

Buna.Daca nu vei reincarca pana atunci iti vei pierde numarul(te vor avertiza ei).

| ιαѕмιηααα a răspuns:

Iti expira perioada de valabilitate si atunci neaparat trebuie sa-ti incarci. Daca nu l-ai incarcat si a trecut perioada iti expira numarul
( mie asa mi-au procedat! )