| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut

La Orange daca incarc cu 6 euro si trimit sms la 321 cu text BONUS primesc 50 min nat?

2 răspunsuri:
| UrsuSocat a răspuns:

Mai nou Orange ofera bonusuri la reincarcare. Cu cat incarci mai mult cu atat primesti mai multe bonusuri. Atunci cand incarci o sa primesti la scurt timp mesaj de la Orange cu ce trebuie sa faci pentru a primi bonusul. De exemplu un SMS cu textul 1 sau 2. Stiu ca ai de ales intre bonusuri. Funda?

| FaraSperantaSEN explică (pentru UrsuSocat):

Pai nu la asta ma refereamtongue
asta stiu e altceva dar inainte sa incarci inainte stiu ca daca trimioteam BONUS la 321 primeam 50 min nat daca incarcam cu minim 5 euro si am citit pe net ca are niste termeni... nu ma refer la ce zici tu